O mnie

czyli kim jestem, co posiadam, jak pracuję

Cześć

nazywam się Piotr Biernikowicz i od ładnych paru lat zajmuję się fotografią.

Fotografia stała się nie tylko moją pasją, uzależnieniem, ale także sposobem na życie.

Cały czas poszerzam swój warsztat – głównie na szkoleniach w Polsce i za granicą.

Rozbudowuję też swój arsenał sprzętu.

Zapraszam Cię zatem do zapoznania się z moją ofertą, a także przejrzenia moich prac, które systematycznie będę wstawiał na stronę.

Mój sprzęt

Pracuję na systemie Canona i tejże firmy są moje dwa pełnoklatkowe aparaty, najlepsze jasne obiektywy, dzięki czemu obraz będzie cechował się nie tylko jakością, ale także wieloma szczegółami.<br /> Prócz tego oczywiście lampy błyskowe, sprzęt studyjny i wiele wiele innych.

Czym się zajmuję?

Fotografia ślubna

Specjalizuje się w fotografii ślubnej i jestem z parą młodą od przygotowań do oczepin. Staram się, aby zdjęcia wyglądały naturalnie, ale również miały odpowiednie nasycenie kolorów, a retusz był niezauważalny.

Sesje plenerowe

Zdjęcia znajomych wyglądają jak kserokopie? Te same pozy, miejsca? Ja zapraszam na nietuzinkowe sesje fotograficzne, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Sesje narzeczeńskie, rodzinne, portretowe, akt.

Fotografia studyjna

Posiadam własne mini studio, wyposażone w system teł (białe, szare, czarne, drukowane), a także studyjne lampy błyskowe i modyfikatory. Dzięki czemu żadna pogoda i pora roku nie jest mi straszna 🙂

Specjalnie na Wasz Ślub:

Strona internetowa

Zajmuje się robieniem stron internetowych i w każdym pakiecie otrzymujecie stronę www, na której znajdą się najważniejsze informacje na temat Waszego ślubu (np. informacje o Was, świadkach, rodzicach, miejsce i termin ślubu oraz wesela, formularz do potwierdzenia przybycia, galerie zdjęć itp.)

Foto ścianka

Koniec z nudnymi zdjęciami grupowymi lub zdjęciami młodych przy stołach z gośćmi. Foto ścianka, ze spersonalizowanym tłem, na której podobnie jak gwiazdom szklanego ekranu drugi fotograf będzie robił zdjęcia przypominające te z czerwonego dywanu.

Secured By miniOrange